i-bukmacher.pl

Blog o sporcie i zakładach bukmacherskich

Bukmacherzy

Najlepsi bukmacherzy Euro 2024. TOP 10 zakładów bukmacherskich z Euro

Najlepsi bukmacherzy Euro 2024. TOP 10 zakładów bukmacherskich z Euro

Mistrzostwa Europy 2024 w piłce nożnej to znakomita okazja dla legalnych bukmacherów, aby pozyskać nowych klientów i skusić graczy do skorzystania z ich oferty. W Polsce rynek zakładów bukmacherskich jest mocno rozbudowany, a typerzy mają okazję wybrać najlepszego bukmachera, który odpowiada im potrzebom. W ten sposób mogą zawierać zakłady wzajemne na mecze EURO 2024! Wśród najlepszych bukmacherów na EURO 2024 eksperci nie mają wątpliwości. Należy wyróżnić takie firmy jak: STS, Superbet, Fortuna, Betclic, czy forBET.

Typy na Euro 2024 – gdzie obstawiać?

Przy okazji mistrzostw Europy 2024 w piłce nożnej klienci legalnych bukmacherów będą mieli duże pole manewru, ponieważ każdy bukmacher przygotowuje się do tej imprezy piłkarskiej. Wszystkie firmy działające na polskim rynku zakładów bukmacherskich przygotują rekordową ofertę bukmacherską na turniej finałowy EURO 2024 w Niemczech.

Gdzie obstawiać typy na EURO 2024? Zdaniem ekspertów fani piłki nożnej najchętniej wybierają następujących bukmacherów: STS, Superbet, Fortuna, Betclic i fotBET. Wśród zakładów bukmacherskich, które są dostępne dla wszystkich graczy na EURO 2024, należy wyróżnić zakłady meczowe krótkoterminowe i zakłady długoterminowe. Ponadto można dokonać kolejnego podziału zakładów na kilka kategorii. Wyróżnić trzeba: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo oraz zakłady specjalne.

Warto podkreślić, że wszystkie powyższe firmy bukmacherskie przygotowały coś wyjątkowego dla swoich klientów. Promocje i bonusy, które oferują bukmacherzy, klienci mogą wykorzystać podczas mistrzostw Europy 2024 w piłce nożnej, które odbędą się w dniach 14 czerwca – 14 lipca.

Nowi klienci po zarejestrowaniu konta mogą liczyć na bonusy w wysokości: STS – 760 PLN, Superbet – 3755 PLN, Fortuna – 335 PLN, Betclic – 50 PLN, forBET – 5350 PLN. Oczywiście przed zarejestrowaniem konta u bukmachera należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Jak wybrać zakłady?

Wielu klientów legalnych bukmacherów ma problem z wyborem zakładów bukmacherskich na dane spotkanie. Wszystkie firmy oferują po kilkaset różnych wariantów na jeden mecz, dlatego tak ciężko zdecydować się na odpowiedni typ i rodzaj zakładu. Przede wszystkim przy wyborze zakładu gracze powinni kierować posiadaną wiedzą, czy przeprowadzoną analizą, która pomoże im postawić na odpowiedni typ, mający jak największe prawdopodobieństwo na osiągnięcie sukcesu. Warto to mieć na uwadze, gdy będzie się wybierać typy na Euro 2024.

Na co zwrócić uwagę przy analizie meczów?

Przed przystąpieniem do typowania meczów piłki nożnej należy zgłębić temat tej dyscypliny sportowej. Klienci legalnych bukmacher powinni dokładnie poznać specyfikę futbolu oraz dostępne zakłady na każdy mecz. Aby należycie przygotować się do analizy meczu piłki nożnej w kontekście obstawiania zakładów bukmacherskich, dobrze jest zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, które mogą przynieść pozytywny efekt typowania.

Jednym z głównych punktów, który trzeba rozważyć, jest aktualna forma drużyn. Należy sprawdzić, jakie wyniki osiągnęły obie drużyny w ostatnich meczach, w jakiej znajdują się formie, czy notowały zwycięstwa, czy może ponosiły porażki. Ponadto trzeba zwrócić uwagę na składy personalne, a więc ewentualne kontuzje, absencje kartkowe. Jeżeli najważniejsi zawodnicy nie będą mogli wybiec na murawę, to szansa danej drużyny drastycznie spadają.

Kolejnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę, jest historia bezpośrednich spotkań. W tym momencie warto zadać następujące pytania, które pozwolą klientom legalnych bukmacherów podjąć decyzję o rozstrzygnięciu spotkania. Czy istnieją jakiekolwiek trendy w wynikach poprzednich spotkań między tymi drużynami? Czy któraś z drużyn ma lepszy bilans w starciach bezpośrednich? Analizując mecz piłki nożnej, nie wolno zapomnieć o taktyce i strategii na dany pojedynek. W tym momencie warto odpowiedzieć sobie na pytania: Jakie taktyki obie drużyny zastosują w meczu? Czy grają ofensywnie, czy defensywnie? Czy mogą być jakieś zaskoczenia taktyczne?

W przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich dotyczących liczby bramek, tego czy obie drużyny strzelą gole, pomocne mogą okazać się statystyki. Analiza statystyk może pomóc w określeniu, która drużyna jest bardziej skuteczna w różnych aspektach gry, takich jak strzały na bramkę, posiadanie piłki, skuteczność w wykorzystaniu okazji itp.

Na dalszym etapie analizy meczu kibice mogą wziąć pod uwagę takie czynniki jak lokalizację meczu. Miejsce, w którym odbywa się mecz, może mieć wpływ na wynik. Ponadto warunki pogodowe mogą mieć wpływ na styl gry i wynik spotkania, szczególnie jeśli są niekorzystne.