i-bukmacher.pl

Blog o sporcie i zakładach bukmacherskich

Bukmacherzy

Freebet u bukmacherów – jak działa?

Freebet u bukmacherów – jak działa?

Bonusy bukmacherskie stanowią bardzo ważną część oferty dla graczy i dla niektórych mogą być kluczowe w kontekście wyboru bukmachera. Warto zaznaczyć, że nie każda firma bukmacherska zdecydowała się na umieszczenie w swojej ofercie powitalnej freebetu, a niektórzy bukmacherzy korzystają z innego rodzaju bonusów dla nowych graczy. W tym artykule wyjaśniamy co to jest freebet i jak działa darmowy zakład u bukmachera?

Freebet bez depozytu – co to jest?

Każdy typer bukmacherski powinien posługiwać się terminologią, która zarezerwowana jest dla graczy zakładów bukmacherskich. Właściwe nazewnictwo nieraz pozwoli mu prowadzić dyskusje z innymi graczami, którzy posiadają większe doświadczenie w obstawianiu zdarzeń sportowych, a tym samym mogą podzielić się z nim przewidywaniami dotyczącymi danych zdarzeń sportowych. W terminologii bukmacherskiej freebet bez depozytu to słowo z języka angielskiego, które dosłownie oznacza darmowy zakład. Ten rodzaj promocji, który oferują firmy bukmacherskie, charakteryzuje się zupełnym brakiem ryzyka, bowiem klient otrzymuje od bukmachera środki do wykorzystania na grę i obstawienie zdarzeń sportowych.

Jak działa darmowy zakład u bukmachera?

Po pierwsze, aby skorzystać z freebetu, nie trzeba inwestować własnych pieniędzy, a klient ma możliwość zawarcia zakładu, który ma szansę okazać się wygrany. W zależności od firmy bukmacherskiej różne są także zasady korzystania z freebetu wraz z warunkami obrotu środków przed wypłatą. Niektórzy bukmacherzy wymagają od użytkowników zawarcia zakładów za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusowych środków i depozytu, lecz nie każdy z nich wymaga obrotu freebetem. Przed przystąpieniem do korzystania z tego rodzaju zakładu należy zapoznać się z regulaminem i przyjętej polityki bonusowej danej firmy.

Bonus bez depozytu

Zazwyczaj bukmacherzy przyznają freebet, czyli bonus bez depozytu za samą rejestrację konta u danej firmy bukmacherskiej. Wówczas na konto użytkownika przelewana jest obowiązująca w promocji stawka, za którą klienci mogą zawierać zakłady. W zależności od firmy obowiązują różne zasady korzystania z freebetu za rejestrację. Niektóre z nich wymagają postawienia całego freebetu za jednym razem na dany kupon, natomiast inni pozwalają dzielić otrzymaną kwotę na kilka mniejszych kuponów. Ponadto otrzymanych środków nie możemy od razu wypłacić. 

Czasami klienci muszą dokonać obrotu otrzymanej kwoty i dopiero zrealizować wypłatę za darmowy zakład. Zdarza się też, że konieczne jest dokonanie określonego obrotu, by pieniądze z konta bonusowego mogły zasilić konto główne, z którego gracz zrealizuje wypłatę na konto bankowe. Bonus bez depozytu to idealne rozwiązanie dla początkujących typerów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Klienci, korzystając z darmowego zakładu za rejestrację, nie muszą niepokoić się o własne środki.