i-bukmacher.pl

Blog o sporcie i zakładach bukmacherskich

Bukmacherzy

Polscy bukmacherzy z zakładem bez ryzyka

Polscy bukmacherzy z zakładem bez ryzyka

We współczesnych zakładach bukmacherskich bardzo popularną promocją jest coś, co określamy jako zakład bez ryzyka. Można równocześnie używać nazwy bonus cashback, bo w gruncie rzeczy to to samo. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta dla graczy, która w przypadku przegranej umożliwia zwrot stawki, a czasem pozwala nawet od razu wypłacić zwrócone pieniądze. Jak to działa? Czy zakład bez ryzyka oferuje każdy bukmacher? Cashback bez obrotu jest możliwy? Oto, co trzeba wiedzieć.

Zakład bez ryzyka – co to, jak zagrać i gdzie

Zakład bez ryzyka dla wielu obstawiających to najlepszy zakład, jaki mogą zagrać u bukmachera. Oferta poszczególnych firm różni się w tym zakresie, ale zawsze działa w podobny sposób. Kiedy zaliczymy przegrany kupon, stawka kuponu – czyli pieniądze, za jakie zagraliśmy – może wrócić na nasze konto depozytowe – czyli to, gdzie mamy środki przeznaczona na typowanie. Mówiąc wprost, następuje zwrot stawki. Bardzo często zakład bez ryzyka to pierwszy zakład, jaki obstawi gracz po rejestracji konta. Jest to pewnego rodzaju bonus powitalny, jakim bukmacher chce zachęcić nowych graczy do zakładania konta. Przegrasz? Dostajesz zwrot i możesz spróbować jeszcze raz.

Zakład bez ryzyka to coś, co oferuje niemalże każdy polski bukmacher. Oferta go zawierająca najczęściej jest jedną z tych podstawowych, o których informuje w wielu reklamach czy od razu po wejściu na jego stronę internetową. Czasem do jego aktywowania potrzebny jest jakiś kod promocyjny, który można znaleźć w innych miejscach sieci, niejednokrotnie u podmiotów, które współpracują z danym bukmacherem i odsyłają graczy do jego usług. Zakład bez ryzyka określa też, jaki jest możliwie maksymalny bonus. Przykładowo, jeśli typer zaliczy przegrany zakład, może dostać zwrot na swoje konto depozytowe tylko wtedy, jeśli ów zakład ubezpieczony został postawiony za kwotę nie większą niż 100 zł.

Dodatkowo niekiedy zakład bez ryzyka zwraca pieniądze na konto bonusowe. Oznacza to, że jeśli kupon okaże się nietrafiony, to zwrócone środki nie mogą zostać przez gracza od razu wypłacone na konto bankowe, wycofane z gry. Otrzymany zwrot będzie musiał ponownie zainwestować w grę i liczyć, że uda mu się trafić. Określa się to jako obrót bonusem, który jest częstym elementem warunków, z jakimi wiąże się kupon bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka bez obrotu – który bukmacher go oferuje?

Zakład bez ryzyka to bardzo popularny bonus bukmacherski, który jest oferowany przez wielu legalnych „buków” w Polsce. Najczęściej jest z nim związany pierwszy kupon, jaki gracz zagra za pierwszy depozyt wpłacony na konto gracza, czyli swoje konto główne. Rzadziej jest to forma darmowego zakładu, który trafia się przy jakiejś innej okazji, choć również jest to możliwe. Niekiedy zakłady bez ryzyka wymagają specjalnego kodu promocyjnego i oczekują późniejszej konieczności obrotu, ale to już zależy od bukmacherów. A którzy proponują zakład bez ryzyka?

STS

Oczywiście taki ubezpieczony zakład standardowo znajduje się w ofercie lidera rynku, jakim jest STS. Uznany bukmacher proponuje bonus nowym graczom za rejestrację konta, choć do jego aktywacji potrzebny jest kod promocyjny, który z łatwością można znaleźć w sieci. Pierwszy kupon może zapewnić zwrot nawet do 100 zł, a oprócz tego są tam też dostępne bonusy związane z wykonywaniem prostych, ale ciekawych zadań, które mogą przynieść obstawiającemu dodatkowe 60 zł! Co ważne, promocja STS nie wymaga obrotu, co oznacza, że w razie niepowodzenia zwrócone pieniądze można ponownie wypłacić na rachunek bankowy. Pełna swoboda.

Fortuna

Zakład bez ryzyka do konta depozytowego zwraca również Fortuna. W jej przypadku sprawa jest o tyle komfortowa, że proponuje najprostszy i najwyższy cashback, wynoszący nawet 300 zł na trzy pierwsze kupony. Dodatkowo występuje tam brak konieczności obrotu. Można też puścić dowolny kupon (AKO lub SOLO) i mieć dowolny kurs minimalny. Oczywiście zasady promocji są proste – najpierw zarejestruj konto, wpłać pierwszy depozyt, zagraj dowolny zakład (a nawet trzy), poczekaj aż kupon zostanie rozliczony. Trafiłeś? Pieniądze są twoje. Nie wyszło? Możesz wypłacić cashback na saldo depozytowe.

Pozostali bukmacherzy

Zakład bez ryzyka jest też dostępny u innych bukmacherów, choć najczęściej jest z nim związany tylko pierwszy zakład dla nowych typerów. Ciekawą ofertę ma Superbet ze swoim tygodniem bez ryzyka, który można użyć po założeniu konta. Maksymalny zwrot w jego sytuacji może wynieść sumarycznie nawet 3500 złotych, choć należy dokładnie przestudiować warunki obrotu, na który ma się ograniczony czas. Poza tym w swojej ofercie zakład bez ryzyka ma też np. forBet, Betclic, Fuksiarz, ComeOn, TOTAL bet czy Betters.

Zakłady bez ryzyka dla nowych graczy

Zakład bez ryzyka bardzo często obowiązuje za pierwszy przegrany kupon. Najczęściej jest to pewnego rodzaju zachęta dla nowych graczy, aby bez stresu mogli wejść w świat bukmacherki i spokojnie postawić pierwszy zakład. Należy pamiętać, że zakład bez ryzyka to nie do końca darmowy zakład. Z jednej strony może tak działać, kiedy od razu otrzymamy pieniądze z powrotem. Jednakże zawsze trzeba je najpierw wyłożyć (w przeciwieństwie do freebetu), a poza tym wielokrotnie trafiają one do konta bonusowego. Wówczas wykorzystanie zakładu bez ryzyka związane jest z obrotem tej stawki, czyli w praktyce środki są „zablokowane” u bukmachera. Kluczowe jest zapoznanie się z warunkami, jakie stawia w takiej sytuacji dana firma, żeby później nie doświadczyć nieprzewidzianej niespodzianki.

Zakłady u legalnych bukmacherów

Trzeba pamiętać, aby zakład bez ryzyka zawsze grać tylko u legalnych bukmacherów. Na czarnym rynku nie brakuje firm nielicencjonowanych, działających nielegalnie i pozornie oferujących graczom ciekawsze i bardziej opłacalne rozwiązania, np. możliwie najwyższy zakład. W praktyce jednak nigdy nie można ręczyć za ich uczciwość. Pojawiają się zachęty: „wpłać depozyt”, „postaw kupon”, lecz później zaczynają się kłopoty przy chęci wykorzystaniu zakładu bez ryzyka. Gra u legalnych bukmacherów to absolutna podstawa.

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, jakie warunki proponuje dany zakład bez ryzyka. W niektórych przypadkach może on być aktywowany tylko kodem promocyjnym. Gdzieś indziej mogą z nim być związane tylko kupony AKO, a single mogą „nie działać”. To wiąże się również z takimi kwestiami, jak minimalna stawka kuponu (lub maksymalna stawka zakładu), minimalny bądź maksymalny kurs kuponu czy depozyt minimum, jaki należy wpłacić przy założeniu konta gracza. Dopiero po spełnieniu określonych przez bukmachera warunków może dojść do rozliczenia kuponu jako bez ryzyka, co będzie wiązało się z cashbackiem.

Jak obrócić zakładem bez ryzyka?

Tę kwestię każda firma bukmacherka określa już samodzielnie. Najczęściej obrócenie zakładem bez ryzyka oznacza tyle, że jeśli chcemy mieć zwrócone środki do naszej pełnej dyspozycji (i np. wypłacić je na nasze bankowe konto), musimy jeszcze raz nimi zagrać. Przykładowo, gracz może otrzymać cashback 100 zł, ale na konto tzw. bonusowe. Od depozytowego odróżnia się ono tym, że pieniądze tam obecne można przeznaczyć tylko na grę. Będzie musiał jeszcze raz zagrać kupony za łączną stawkę 100 zł, aby ewentualnie wygrane pieniądze trafiły na wspomniane konto depozytowe. Mówiąc wprost, nie dostaje zwrotu środków do ręki. Dostaje „drugą szansę” na ich zagospodarowanie. Jeśli się ponownie przegra, bonus może zostać stracony.