i-bukmacher.pl

Blog o sporcie i zakładach bukmacherskich

Bukmacherzy

Cash out w zakładach bukmacherskich – jak działa?

Cash out w zakładach bukmacherskich – jak działa?

Tworzenie kuponów w zakładach bukmacherskich najczęściej wiąże się z obstawianiem kilku zdarzeń sportowych. Wśród typerów dużą zmorą są kupony, które zostały rozliczone jako przegrane tylko z powodu jednego nietrafionego zdarzenia, pomimo iż kilka bądź kilkanaście z nich zostało poprawnie wytypowanych. Aby unikać takich sytuacji i dać klientom większą szansę na wygraną, STS wprowadził opcję cash out. Co kryje się za tym pojęciem? Jak działa zamknięcie kuponu przed zakończeniem meczu i czy warto z niego korzystać? O szczegółach dowiecie się w poniższym tekście. 

Co to jest cash out?

Wszyscy klienci typujący zdarzenia sportowe koniecznie powinni zapoznać się z opcją cash out oferowaną przez STS. W wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego cash out oznacza po prostu wypłatę gotówki. W zakładach bukmacherskich to funkcja umożliwiająca wcześniejsze zakończenie zakładu – przed rozpoczęciem danego spotkania lub w jego trakcie. Gdy typer zdecyduje się na takie rozwiązanie otrzymuje część swojej wygranej. 

Cash out oferowany przez największego polskiego bukmachera pozwala klientom rozliczyć kupon z zyskiem nawet w sytuacji, gdy nie wszystkie zdarzenia zostały zakończone! To świetna sprawa dla typerów, którzy nie muszą w niepokoju czekać na rozstrzygnięcie meczu do ostatniego gwizdka sędziego, by cieszyć się z wygranej u bukmachera. STS oferuje cash out w kuponach AKO, a także SOLO, gdzie znajduje się tylko jedno spotkanie. Ale to nie wszystko! Największy polski bukmacher przewidział dla swoich klientów opcję cash out także w przypadku kuponów SOLO zagranych LIVE. 

Jak zamknąć kupon przed zakończeniem meczu?

Jak w praktyce korzystać z funkcji cash out oferowanej przez STS? Nie ma w tym nic trudnego, a tak naprawdę klienci mogą do niej przystąpić w kilka sekund. Przyjmijmy, że typer obstawił kupon AKO zawierający cztery zdarzenia. Trzy z nich już zakończyły się po myśli gracza, a do pełni sukcesu pozostał ostatni mecz. W tym momencie przy kuponie może zaświecić się przycisk cash out, a kwota do wypłaty oferowana przez bukmachera obliczona zostanie na podstawie takich czynników jak: kursy poprawnie wytypowanych zdarzeń, kursy zdarzeń pozostałych do rozegrania, liczba zdarzeń na kuponie, stawka oraz maksymalna wygrana. Kliknięcie przycisku „wypłać teraz” doprowadzi do rozliczenia go przed czasem, a środki błyskawicznie zasilą konto klienta.

Zamknięcie zakładu w STS

Klienci mogą zamknąć zakład w STS wyłącznie, gdy na kuponie nie znajduje się ani jedno przegrane zdarzenie, a wszystkie otwarte spotkania funkcjonują w aktywnej ofercie STS. Ponadto w przypadku kuponu przedmeczowego wytypowane spotkania nie mogą być rozpoczęte. Co więcej, typerzy powinni sprawdzić, czy ich kupon pozwala na taki ruch. Najszybciej można to zrobić na stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej bukmachera, klikając w aktywny kupon. Aby zrealizować opcję cash out i dokonać wypłaty widniejącej kwoty wystarczy kliknąć pole z napisem „wypłać teraz”.