i-bukmacher.pl

Blog o sporcie i zakładach bukmacherskich

Bukmacherzy

Czy STS to legalny bukmacher?

Czy STS to legalny bukmacher?

Zarówno na polskim, jak i zagranicznym ryku powstaje wiele firm, które oferują klientom szeroką ofertę zakładów bukmacherskich. Ponadto, firmy walcząc o klientów prześcigają się, aby zaoferować im jak najlepszą ofertę, bonusy i promocje. W naszym kraju licencję na prowadzenie działalności posiada kilkanaście firm bukmacherskich, które działają zgodnie z prawem. Czy STS to legalny bukmacher? Oczywiście, że TAK! 

Czy granie w STS jest legalne?

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości! STS to legalnie działająca marka na terenie Polski. Star-Typ-Sport, tak brzmi pełna nazwa firmy, na polskim rynku aktywny jest od 1997 roku, a od 21 lutego 2012 roku posiada także zezwolenie polskiego ministerstwa finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych online. Oznacza to, że klienci największego polskiego bukmachera zgodnie z przepisami prawa mogą obstawiać zakłady bukmacherskie. Numer licencji, jaką posiada STS to: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. 

Legalny bukmacher STS

Firma STS jest najbardziej rozpoznawalnym bukmacherem w Polsce, a logotyp firmy Star-Typ-Sport znajdziemy na koszulkach meczowych wielu polskich klubów piłkarskich. STS aktywnie wspiera rozwój polskiego sportu, a ponadto jest oficjalnym sponsorem seniorskiej Reprezentacji Polski w piłce nożnej! STS oferuje swoim klientom wyspecjalizowaną ofertę na dane dyscypliny, wraz z zakładami LIVE, posiada przejrzystą stronę internetową, aplikację mobilną oraz dedykowaną platformę streamingową STS TV. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, oferuje swoim klientom bonusy i promocje bukmacherskie. Ponadto jest dostępny dla fanów tradycyjnych kuponów, bowiem na terenie Polski funkcjonuje 440 lokali najlepszego polskiego bukmachera.

Jak założyć konto i grać w STS?

Aby założyć konto i zostać użytkownikiem STS, musimy poświęcić zaledwie kilka minut. Rejestracja jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć żadnych problemów, nawet tym średniozaawansowanym użytkownikom komputerów czy telefonów. 

Na początku należy przejść na stronę STS, w prawym górnym rogu kliknąć „załóż konto”, a następnie wypełnić formularz danych, tj. adres e-mail, numer telefonu oraz hasło. W kolejnym kroku konieczne będzie podanie danych osobowych: imię i nazwisko, numer PESEL oraz danych kontaktowych wraz z adresem do korespondencji. Następnie gracz będzie musiał potwierdzić konto, a kod aktywacyjny zostanie wysłany natychmiast na podany wcześniej adres mailowy oraz numer telefonu. Od tego momentu konto jest aktywne, a klient może odebrać swój bonus powitalny w STS oraz rozpocząć grę praktycznie od razu.

Na tę chwilę gracz korzysta z konta tymczasowego. Co zrobić, aby uzyskać wszystkie możliwości i cieszyć się kontem stałym? Wystarczy wejść w ustawienia swojego profilu, uzupełnić dane osobowe oraz przesłać skan dowodu osobistego. Od tego momentu gracz może korzystać ze wszystkich opcji, jakie oferuje największy polski bukmacher STS. 

Założenie konta u tego bukmachera to nic trudnego i tak naprawdę już po kilku minutach użytkownicy mogą rozpocząć obstawianie zdarzeń sportowych!