i-bukmacher.pl

Blog o sporcie i zakładach bukmacherskich

Rodzaje zakładów

Zakład bez ryzyka – jak działa?

Zakład bez ryzyka – jak działa?

Zakłady bez ryzyka to jedna z najpopularniejszych promocji, które zachęcają nowych klientów do skorzystania z usług danej firmy bukmacherskiej. Tego rodzaju bonusy cieszą się dobrymi opiniami wśród typerów, ponieważ mogą oni zdecydować się na zagranie bardziej ryzykownych kuponów, do których w tradycyjnej konfiguracji nie byliby skłonni. Sprawdź jak  działają zakłady bez ryzyka w zakładach bukmacherskich!

Jak działa zakład bez ryzyka?

Zdarzają się sytuacje, gdzie klienci chcieliby podjąć większe ryzyko obstawiając dany kupon lub po prostu nie są przekonani co do rozstrzygnięcia danego zakładu. W tej sytuacji pomocną dłoń wyciągają bukmacherzy mający w swojej ofercie zakład bez ryzyka. Jeśli klient nie trafi zakładu, a jego kupon okaże się przegrany, to bukmacher zwraca zainwestowaną stawkę. Takie rozwiązanie jest idealną sytuacją dla typera, ponieważ albo pomnaża on środki, albo nic nie traci w przypadku niepowodzenia. Zakład bez ryzyka początkowi typerzy mogą wykorzystać jako trening bez ponoszenia konsekwencji.

Cashback u bukmacherów

U bukmacherów, którzy posiadają w swojej ofercie bonus bez ryzyka, klienci muszą dokonać wpłaty, aby mogli mieć możliwość odbioru cashbacku. Jest to promocja, która nie jest wypłacana bez depozytu, bowiem opłatę za stawkę zakładu bez ryzyka wykonuje użytkownik. W momencie zawarcia zakładu bez ryzyka zainwestowana stawka pobierana jest z konta gracza, a środki przeznaczone na kupon znajdują się w zakładzie, czyli tak zwanym zawieszeniu. 

Na stronach legalnych polskich bukmacherów nie brakuje okazji, by skorzystać z zakładów bez ryzyka. Zazwyczaj klienci po zarejestrowaniu na stronie internetowej danej firmy, proszeni są o wprowadzenie unikalnego kodu promocyjnego, który daje dostęp do cashbacku. Oferty bez ryzyka u polskich bukmacherów łącznie dają kilka tysięcy złotych, więc warto monitorować rynek w ich poszukiwaniu.

STS – zakład bez ryzyka

STS zakład bez ryzyka jest dostępny dla klientów, którzy posiadają aktywne konto u największego polskiego bukmachera. Cashback powitalny w STS pozwala klientom zagrać pierwszy kupon, nie obawiając się przegranej. Atutem jest z pewnością brak presji, ponieważ jeżeli kupon nie wejdzie, STS zwróci swoim klientom zainwestowaną kwotę – maksymalnie do 100 zł. Podobnie jak inni bukmacherzy, STS oferuje swoim klientom zakład bez ryzyka po wpisaniu w wyznaczone pole unikalnego kodu – STS100,  który natychmiast uruchamia tę opcję. 

Dużą zaletą jest fakt, że zakład bez ryzyka STS ma bardzo proste warunki regulaminowe. W akcji bierze udział kupon SOLO (jeden typ na kuponie) lub kupon AKO (dwa lub więcej typów), a minimalny kurs całkowity zakładu musi wynosić 1,91 zł. Bukmacher nie narzuca liczby zdarzeń, jaka musi zostać umieszczona na kuponie. Podobnie jest z dyscypliną sportu, bowiem typerzy mogą korzystać z szerokiej oferty przygotowanej przez STS, która zawiera piłkę nożną, siatkówkę, tenis, koszykówkę, hokej i wiele innych.